Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Кронштейни, кріплення
Кронштейни, Кріплення Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

Кронштейни, кріплення

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Фіксація приладів і пристроїв в салоні автомобіля неможлива без використання кронштейнів, тобто спеціального кріплення. Ці деталі можуть бути включені в комплектацію транспорту, але це стосується новіших моделей авто.

Розмістивши гаджет на тримач водій зможу легко користуватися його функціями:

  • Приймання дзвінків;
  • Використання навігації;
  • Перегляд медіа та багато іншого.

Де купити кронштейн до авто?

Наш інтернет-магазин Klik.com.ua пропонує великий вибір оригінальних та якісних фіксаторів. Ми пропонуємо купити кріплення для авто: 

  • У салон;
  • Для кріплення датчиків, багажника, фар;
  • Для системних виробів.

Наші менеджери завжди готові підібрати деталь відповідно до моделі Вашого авто. Наша доставка діє у всіх містах України.

Які існують види кріплення?

Тримачі мають різні способи кріплення. Це залежить від вподобань покупця, тому виділяють такі різновиди цієї деталі:

  • Міні-кронштейн кріпитися за допомогою магнітів. Але є один великий мінус – фіксація предмету ненадійна і при різкій зупинці авто, гаджет може просто вилетіти з тримача.
  • Конусні затиски більш надійні, але володіють сильним тиском на предмет всередині. Потрібно докласти зусилля, щоб витягнути смартфон.
  • Лапки виготовляються з поліуретану. Стискання відбувається під час вкладення техніки у виріб. Тримач приймає потрібну форму.

Кріплення кронштейну також відбувається по різному. Найпопулярнішими варіантами є присоски. Вони не пошкоджують покриття і можуть прикріплятись на лобовому склі. Єдиний мінус – це втрата клейкої речовини пристосування з часом.

Існують варіанти тримача на клейовій основі. Тримач можна помістити на будь-яку поверхню, але щоб зняти його в майбутньому, потрібні спеціальні рідини.

Кріплення бувають цілісні та такі, які складаються з кількох деталей. Також за типом прикріплення кронштейнів до корпусу авто їх ділять на рухливі і нерухомі.

Як обрати якісну деталь?

Зверніть спочатку увагу на ціну кронштейни. Чим якісніший товар, тим надійніший він у користуванні. Це важливий фактор. Також оцініть матеріал виготовлення. Від цього буде залежати термін його служби та цілісність гаджету. 

Другим важливим аспектом є спосіб кріплення. Наш консультант зможе допомогти Вам у цьому і запропонує найкращі варіанти. Щоб зробити замовлення самостійно перейдіть на сайт та оберіть потрібну деталь. Доставка дійсна по всій території України.

Слідуйте за нами на Facebook