Поки що відсутні

Всі лідери продажів
  • Banner

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Автомобільний бампер - це одна з деталей кузова, яка складається з пластмаси. Розташований він спереду автомобіля і призначений для запобігання пошкодження моторного відсіку при аваріях.

Ця частина є обов’язковою в кузові. Також бампер робить авто більш обтічним до потоку повітря під час руху.

Ви можете купити бампер на сайті klik.com.ua. Для того, щоб замовити товар, потрібно додати його в корзину і оплатити замовлення. Щоб дізнатися більше, зателефонуйте до нашого менеджера.

З чого виготовляють бампера для авто?

Комп'ютерні технології полегшують процес виробництва багатьох деталей для авто.  Тут також можна провести тест, для того, щоб перевірити чи деталь відповідає спеціальним вимогам. Спочатку на комп'ютерному екрані імітують аеродинамічну трубу. У багатьох автомобілів передній бампер збільшує притискну силу. Після чого відбувається виготовлення деталі за встановленими рамками програми.

Щоб купити бампер можна звернутися до заводу, який виготовляв деталі для вашого авто. Але ми радимо замовляти товар онлайн через наш сайт, оскільки ми пропонуємо нижчі ціни і гарантуємо високу якість доставки.

Щоб дізнатися з якого матеріалу зроблений бампер вашого автомобіля, потрібно перевірити маркування деталі, яке знаходиться на внутрішній стороні. В основному всі бампера створюють з пластмаси. Але існує також кілька її видів. Виготовлення бампера відбувається з таких матеріалів як:

  • Поліуретан.
  • Тверді пластмаси.
  • Поліпропілен.
  • Склопластик.

Пластмаса, яка використовується для виробництва бамперів, відрізняється складом і своїми властивостями. Найбільш стійким матеріалом є поліпропілен.

Маркування бампера відбувається для того, щоб відремонтувати їх в разі поломки, відповідним способом. Існують такі типи маркувань:

  • Термопласти - ABS, PS.
  • Поліпропілени - PP, EPDM, POM.
  • Термореактивні пластмаси - PA, EP, PUR.

Якщо вам потрібно відремонтувати бампер, потрібно звернутися в відповідний сервіс. Для цього також потрібно знати матеріал і маркування, щоб спростити процес. Варто також подбати про встановлення додаткового захисту кузова автомобіля. Склад бампера не є надзвичайно міцним, тому при аварії це може призвести до ушкодження авто.

Ціна на бампер для авто є досить низькою в нашому онлайн магазині. Також ви можете замовити і інші товари, які є наявними в нашому каталозі. Перейдіть на сайт klik.com.ua і насолоджуйтесь відмінним сервісом.

Слідуйте за нами на Facebook