Поки що відсутні

Всі лідери продажів
  • Banner

Радіаторні Решітки
Радіаторні Решітки Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

Радіаторні Решітки

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Онлайн магазин klik.com.ua пропонує тільки якісні та оригінальні решітки для захисту радіатора. Ми володіємо базою безпечних та якісних дестриб’юторів. Тому Ви можете бути впевнені в оригінальній продукції нашого сервісу. Щоб купити радіаторні решітки зробіть замовлення на сайті і отримайте Ваш товар.

Що таке радіаторна решітка?

Радіаторна решітка – це важливий елемент кузова автомобіля, який захищає радіатор двигуна від потоку повітря. Ця деталь розташовується в передній частині кузова. Також радіаторна решітка є важливим елементом дизайну авто і надає йому більш привабливого вигляду. Де ще можна розмістити решітку?  

  • нижче переднього бампера для охолодження гальм, 
  • для вентиляції капоту розташовують деталь в салоні,
  • на задніх торцевих дверях.

З чого почалась історія?

Решітка для радіатора, це основний візуальний компонент в передній частині авто. ЇЇ дизайн надає привабливості для автомобіля і показує його ідентичність. І тому кожен виробник бажає розробити індивідуальне положення і вигляд решітки, щоб відрізнити її від інших. Це, свого роду, маркетинговий хід.

Великі за розмірами решітки є саме елементом дизайну автомобіля. Наприклад, Jeep, з гратами у вигляді семи вертикальних прорізів, використовує це, як свою унікальність серед інших марок.

Завітайте на сайт klik.com.ua і оберіть потрібну для вас модель деталі. Щоб купити радіаторну решітку для авто, зробіть замовлення онлайн або зверніться до нашого менеджера за номером телефону +380 (96) 350 70 70‬.

Компанія Rolls-Royce знаменита збіркою решітки та її встановленням в вертикальному положенні. Також можна навести приклад кінського хомута Bugatti, «ніздрі» BMW, хромовані «зуби» Land Rover, крилоподібна решітка Mitsubishi, форма щита у Alfa Romeo, Audi з відносно нової гратами single-frame та багато інших відомих моделей. Цікаво, що Porsche, довгий час випускав автомобілі з повітряним охолодженням, тому значимість решітки для цієї моделі стала мінімальною.

Вперше решітки на автомобілях з'явилася в 1903 році. Всього лиш через декілька років, конструкція стала поширеною і стандартному проектуванні автомобілів і набула своєї значимості дотепер.

Чому варто встановити додатковий захист на радіаторну решітку?

Ми пропонуємо вам великий вибір і низькі ціни на радіаторні решітки для авто. На сайті klik.com.ua Ви також можете знайти інші потрібні деталі.

Часто на дорогах можна побачити авто, радіаторні решітки яких, перекриті картонною перегородкою. Це потрібно для того, щоб потік холодного повітря не потрапляв всередину авто і не спричинив поломки. Таким чином, частково можна утеплити моторний відсік.

Так, це достатньо ефективний метод захисту радіатора, але давайте поговоримо про негативну сторону. Щоб уникнути перегріву двигуна і охолоджувальної рідини, не рекомендується закривати решітку любими предметами. Правильніше буде встановити спеціалізовану заглушку, яка за конструкцією схожа до радіаторної решітки.

Слідуйте за нами на Facebook