Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Балки
Балки Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

Балки

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Балка – це деталь, яка використовується як підсилювач для бампера і кріпиться на нижню його частину. Конструкція захищає фари та капот від пошкодження під час удару. Хоча багато власників авто сперечаються на рахунок користі цієї деталі, наш сервіс радить Вам купити балку для авто. Враховуючи швидкість руху на дорогах, ніхто не застрахований від непередбачуваних ситуацій. Тому варто захистити передню частину завчасно, щоб потратити менше коштів і нервів в майбутньому. Також балка має красивий вигляд і зможе придати унікальності Вашому авто.

Які функції підсилювача для бампера?

Балки для авто можуть кріпитись на передній або задній бампер. Передня балка стане хорошим захистом для водіїв, які тільки починають освоювати техніку водіння. Часто передній підсилювач не входить в комплектацію автомобіля. Але конструкцію можна придбати самостійно в спеціалізованих магазинах. Пропонуємо Вам звернути увагу на онлайн сервіс Klik.com.ua. Тут Ви зможете купити балку за вигідною ціною. Ми дбаємо про кожного клієнта і доставляємо продукцію по всій Україні. 

Задня балка досить часто піддається негативному впливу сторонніх предметів. Підсилювач заднього бампера виготовляється з міцної сталі і надійно захищає автомобіль від серйозних ушкоджень. Цей надійний помічник допоможе Вам забути про ремонт автомобіля при виникненні аварій. 

Які негативні сторони конструкції?

Незважаючи на таку велику кількість позитиву існує також і не дуже приємна. При ударі металевий профіль деформується і може пошкодити кузов. І в таких ситуаціях ремонт автомобіля обходиться досить дорого. 

Як визначити несправність балки?

Якщо балка була пошкоджена під час аварії, її потрібно замінити. Щоб визначити силу пошкодження, потрібно звернути увагу на такі чинники:

  • з’являються неприємні постукування та вібрації;
  • погіршується плавність ходу.

Ці фактори впливають на рівень комфорту і безпеки пасажирів, тому при виникненні цих моментів потрібно звернутися до спеціалістів.

Де купити балку онлайн?

Більшість водіїв не встановлюють підсилювачів для бампера, керуючись фінансовою стороною. Але якщо врахувати можливу суму відновлення бампера при аварії, то варто замислитись над цим. Досить складно передбачити, які неприємності чекають Вас на дорозі. Ціна балки в нашому онлайн магазині досить вигідна. Ми пропонуємо хороші умови доставки та найкращий сервіс. Якщо у Вас виникають проблеми з правильним вибором конструкції, зверніться до нашого менеджера і ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти Вам.

Слідуйте за нами на Facebook