Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Крило - це елемент кузова, який виконує захисну функцію автомобіля. Ці елементи кріпляться до частин кузова за допомогою болтів, або приварюються. Розташовуються вони над колесами. 

Де купити крило онлайн в Україні?

Онлайн магазин Klik.com.ua володіє великим каталогом запчастин для Вашого авто. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови співпраці та працюємо задля Вашого комфорту. Щоб отримати товар у Ваше місто, просто зробіть замовлення на сайті і уточніть адресу доставки. 

Які функції крила автомобіля?

Крило автомобіля виконує такі функції:

  • Захист автомобіля і пішоходів. Під час руху коліс можуть відлітати різні тверді частинки. Для запобігання оточуючих від травм, встановлюють крило над колесом. 
  • Вплив на аеродинаміку. Завдяки обтічній формі, крила знижується коефіцієнт лобового опору і рівень шуму.

Які критерії потрібно враховувати при покупці крила?

Щоб обрати якісне крило потрібно врахувати такі ознаки:

  • обтічність;
  • матеріал виготовлення;
  • форма.

Поділяються запчастини на передні та задні. Установка переднього крила відбувається завдяки з’єднанням кузова і бамперу. Заднє крило приварюються.

Коли Ви обираєте матеріал конструкції, варто звернути увагу на його схильність до ржавіння та корозії. Часто виробники пропонують хорошу альтернативу – якісний пластик. Цей матеріал не піддається сильному впливу навколишнього середовища і все, що потрібно зробити, це очищати його від бруду. Крила сучасних автомобілів не мають універсальної форми. Тому власники можуть обрати таку форму, яка їм до вподоби і влаштовує у фінансовому значенні. 

Яка вартість крила для автомобіля?

Наявність товарів у нашому онлайн магазині постійно оновлюється. Якщо Ви помітили, що потрібна модель відсутня, зверніться до нашого менеджера і ми швидко знайдемо рішення. Звертайтеся в зручний для Вас час! Вартість деталі залежить від багатьох чинників. Актуальні ціни Ви можете переглянути на сайті. 

Слідуйте за нами на Facebook