Поки що відсутні

Всі лідери продажів
  • Banner

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Дах автомобіля - це частина кузова, яка захищає пасажирів транспорту від зовнішніх чинників середовища. Ця конструкція змінювалась з роками. Розробники приклали всі зусилля для того, щоб дах набув не тільки захисної, а і естетичної функції. Тому сьогодні ми можемо зустріти кілька варіацій цієї деталі. 

Чи можна купити дах для авто в онлайн магазині?

Наш сервіс Klik.com.ua пропонує Вашій увазі великий вибір запчастин, які можна придбати онлайн з доставкою по всій Україні. Щоб зробити замовлення, виберіть потрібний товар і вкажіть адресу доставки. Наша команда зробить все можливе, щоб ви отримали надійно запаковану посилку в найкоротший термін.

Які існують види даху автомобіля?

На сьогоднішній день ми можемо розглянути такі варіації даху автомобіля:

  • Конвертований (рухома конструкція);
  • Хардтоп (закритий кузов легкового автомобіля, що включає відсутність центральних стійок даху та володіє не рухомими рамками вікон);
  • Люки (рухома панель, яка функціонує для розкриття вікна на даху автомобіля);
  • Т-топи (дах зі знімною панеллю, що йде від центру одного структурного бару до центру наступної структурної панелі);

Чим відрізняються конструкції дахів автомобіля?

Алюмінієвий дах. В роки, коли ще конструкція автомобіля не була так розвинена, розробники встановлювали сталеві дахи. Це значно зменшувало швидкість транспорту і додавало дискомфорту для пасажирів. Тому люди почали задумуватись над заміною цього матеріалу. Альтернативою став алюміній. Він відносно легкий, не піддається великому впливу температури і дешевший в реалізації. 

Сонячні дахи. В більшості це скляна або пластикова поверхня в вигляді люка або панорамного кузова. Такі дахи можуть бути не рухомими або керуватись за допомогою механічного доступу. Розсувне покриття володіє верхнім алюмінієвим кріпленням. Їх поверхня володіє не великим тертям і тому конструкція може прослужити довгий час, без заміни.

Рухомі дахи. Конструкція кріпляться до кузова транспортного засобу. Дах згортається в поглиблення за задніми сидіннями або в багажник. Тому вантажний відділ не місткий. Матеріал виготовлення забезпечує шумоізоляцію і надійний захист. Функція згортання даху може працювати вручну або автоматично. Виготовляють такі дахи з мягкого або жорсткого матеріалу. М'які поверхні виготовляються з текстильної тканини, а жорсткі -  зі сталі, алюмінію або пластику. 

Як замовити дах для авто в онлайн магазині Klik.com.ua?

Наші клієнти зможуть вигідно придбати якісні та оригінальні запчастини для їх автомобілів. Ми пропонуємо такі переваги покупки наших товарів: 

  • Вигідна ціна.
  • Широкий асортимент. Якщо Ви не знайшли потрібної деталі, просто зв’яжіться з нашим менеджером і ми зробимо все можливе, щоб отримати її для Вас.
  • Якісний сервіс та хороше обслуговування.
  • Доставка по всій території України. 

Також ми подбали про вигідні ціни на запчастини, без націнок. Наші клієнти можуть вибрати як оригінальні запчастини, так і доступні аналоги.

Слідуйте за нами на Facebook