Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Кабіни
Кабіни Для Авто Та Фур Купити В Україні. Низькі Ціни.

Кабіни

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Кабіна – це деталь транспортного засобу у вигляді суцільнометалевої конструкції, яка складається з даху та панелей. Кабіна для фури може бути капотного і безкапотного типу. Кузов такого авто призначений для перевезення вантажу та пасажирів. Бічні борти кріпляться до основи кузова і обладнані відкидними сидіннями. При перевезенні вантажів ці сидіння підіймаються і фіксуються на бортах.

З чого складаються кабіни вантажних автомобілів?

Кабіни сучасних вантажівок володіють системою підресорювання. Вони кріпляться за допомогою пружинистих елементів. Така конструкція дозволяє поліпшити умови роботи транспорту.

Рух бокових вікон регулюється за допомогою склопідйомників, які розташовані усередині дверей. У закритому положенні двері фіксуються за допомогою замків. 

Сидіння в кабіні мають два або три місця. Вони бувають об’єднані або роздільні. Роздільна конструкція сидіння регулюється в горизонтальному і вертикальному положеннях. Присутня також функція зміни положення спинки. Кабіна також обладнується спальними місцями. Вони розташовані за спинкою сидіння або зверху. Спальне місце, розташоване зверху, робить кабіну більш компактною. 

Вантажний відділ розташований ззаду транспорту у вигляді бортової платформи або причепа. 

Де можна придбати конструкцію?

Ви можете купити кабіни для авто на сайті klik.com.ua. Ми пропонуємо найкращі умови співпраці для наших клієнтів. Також Ви можете вибрати кабіну для буса в нашому онлайн магазині. Якщо у Вас виникають труднощі з вибором запчастин та деталей, ми готові запропонувати Вам свою допомогу. Менеджер зможу проконсультувати клієнта у телефонному режимі та дати відповідь на всі запитання. Наші ціни Вас приємно здивують. Тому не зволікайте і зробіть своє перше замовлення на сайті. Все, що потрібно зробити, це обрати товар і вказати свої дані. Ми працюємо заради Вашого комфорту і відправляємо надійно запаковані товари по всій території України. 

Слідуйте за нами на Facebook