Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Горловина паливного баку
Горловина Паливного Баку Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

Горловина паливного баку

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Найголовнішою умовою руху автомобіля - це своєчасна подача палива. Щоб речовина потрапляла в бак швидко і без протікання, потрібна якісна горловина.

Як купити горловину паливному баку в онлайн магазині?

Щоб здійснити онлайн замовлення на сайті Klik.com.ua, оберіть потрібний товар і введіть потрібні дані. Ми будемо раді допомогти Вам, якщо у Вас виникнуть запитання.

Які розрізняють види горловин?

Горловини поділяють на кутові та прямі. Також на кришку деталі наноситься інформація про те, який вид палива потрібен для авто. Ця інформація допоможе Вам уникнути неприємних ситуацій з заправкою транспорту.

З якого матеріалу виготовляють деталь?

Для виробництва горловин зазвичай використовують метал або пластмасу. Діаметр отвору повинен дорівнювати 38 або 50 міліметрів. Щоб вибрати потрібну горловину, потрібно звернутися до спеціалістів. Наші менеджери допоможуть Вам у цьому. Зателефонуйте у наш онлайн магазин Klik.com.ua або зв’яжіться з нами онлайн, щоб уточнити ціну горловини для бака.

Конструкція передбачає використання внутрішньої трубки, яка з'єднується з пробкою. Вона володіє спеціальним механізмом відкриття, яке здійснюється за допомогою ключа. Ми радимо використовувати горловини діаметром в 50 міліметрів. Вони найбільш зручні та надійніші у користуванні.

В асортименті інтернет-магазину Klik.com.ua представлені горловини для паливному баку, виготовлені з найкращих матеріалів. Доставка можлива по усій території України.

Слідуйте за нами на Facebook