Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

накладки
Накладки Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

накладки

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

У наш час, тюнінг автомобіля став досить популярним. Для цього існує безліч доступних аксесуарів, які зроблять Ваше авто унікальним. Захисні накладки є елементом тюнінгу транспорту. Але які функції вони виконують? Власники авто часто помічають подряпини та пошкодження таких деталей, як дзеркала, пороги, бампер чи двері. Тому, щоб цього уникнути, автомобільна індустрія подбала про створення спеціальних накладок.

Де купити накладку для автомобіля онлайн?

Купити накладки на авто можна в інтернет- магазині Klik.com.ua. Ми пропонуємо великий вибір запчастин та деталей, які представлені у каталозі.

Де встановлюють накладки?

  • Щоб додати естетики Вашому авто, встановіть накладки на ручки дверей або дзеркала.
  • Хром-накладки для порогів транспорту допоможуть зберегти їх цілісність і привабливий вигляд.
  • Накладки для бампера виконують захисну функцію. Матеріалом виготовлення може стати нержавіюча сталь, гума або хромований пластик. 

Чим відрізняється матеріал з якого виготовляють накладки?

Металеві накладки виготовляють зі сталі, яка не піддається корозії. Такі деталі можна встановлювати майже на всі елементи для захисту. 

За допомогою пластикових накладок можна вберегти автомобіль від подряпин. Переважно вони виготовляються в чорному кольорі. Догляд за такими вкладками досить простий – протирайте їх від бруду і пилу.

Гумові накладки, здебільшого, встановлюють на бампери, для захисту від механічних пошкоджень.

Як прикріпити накладки для автомобілів?

Деталі підбираються індивідуально для певної марки машини. Їх монтаж виконують завдяки двобічної клейкої стрічки. Перед тим, як закріпити накладку, старанно протріть її поверхню за допомогою спеціального розчину. Далі поверхню потрібно знежирити. Варто звернути увагу на те, щоб приміщення в якому виконується робота, було щільно закрите. Також спеціалісти радять зняти елементи кріплення перед встановленням накладок.

В інтернет-магазині Klik.com.ua можна замовити накладки різних типів. На сторінках каталогу наявна ціна накладок для автомобілів. Ми завжди готові запропонувати вам вигідну ціну і доставити надійно запакований товар по всій території України.  

Слідуйте за нами на Facebook