Поки що відсутні

Всі лідери продажів
  • Banner

Зовнішні дзеркала
Зовнішні Дзеркала Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

Зовнішні дзеркала

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Кожен водій знає, що автомобільні дзеркала є важливим елементом безпеки на дорозі. Орієнтуватися в навколишньому середовищі неможливо без дзеркал, що надають огляд ззаду і дзеркал, призначених для забезпечення комфорту під час руху. 

Яке функціональне значення дзеркал?

Сучасні автомобільні дзеркала спрямовані на регулювання кута видимості під час руху. Звичайний автомобіль оснащується салонним і двома бічними дзеркалами. Салонне дзеркало встановлюється у верхній частині лобового скла. Завдяки цій деталі, водій може орієнтуватись на задній вид.  Зовнішні дзеркала на авто слугують для бокового аналізу дороги під час руху. Однак наявність дзеркал не може повністю забезпечити зорову панораму. Існує багато мертвих зон в яких водій не може побачити наявність предмету.

Які існують види дзеркал?

Бічні дзеркала бувають ліво- та правосторонні. Тому варто звернути на це увагу під час установки цих деталей. 

Автомобільні дзеркала поділяють за формою на плоскі, асферичні і сферичні.

Як настроїти дзеркало самостійно?

Мета процедури полягає у отриманні об'єктивної картини оточення автомобіля. Правильна настройка дзеркал дозволяє водієві отримати інформацію про ситуацію і приймати безпечне рішення при виконанні маневру.

Водій повинен прийняти стандартне комфортне положення в якому йому зручно здійснювати рух. Налаштування внутрішнього дзеркала всередині салону вважається правильним, якщо центр огляду збігається з центром заднього скла. Щоб налаштувати бічні дзеркала, потрібно перевірити відображення дороги і узбіччя позаду машини разом з учасниками руху.

Також існують певні стандарти настроювання дзеркал, які потрібно обов’язково врахувати:

  • водій повинен бачити бік власного авто в бокових відображеннях;
  • по нижній частині дзеркала повинна проходити лінія горизонту;
  • основна площа дзеркала відводиться під відображення частини дороги позаду автомобіля.

На що потрібно звернути увагу, щоб купити дзеркала на авто?

В онлайн магазині Klik.com.ua представлена велика кількість деталей та запчастин. Ціна на зовнішні дзеркала для авто відрізняється в залежності від матеріалу виготовлення. Для того, щоб обрати дійсно якісний продукт варто звернутися до спеціалістів, а саме до нас! Ми зможемо допомогти Вам у виборі дзеркал та доставимо товар по всій території України.

Також у нашому магазині ви зможете знайти супутні товари для вашого автомобіля. Наш менеджер запропонує для Вас найоптимальніший варіант, який влаштує клієнта за ціною і якістю. 

Слідуйте за нами на Facebook