Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Капот автомобіля - це деталь кузова, яка захищає елементи моторного відсіку від негативного впливу зовнішніх факторів. Важко уявити авто без цієї деталі, оскільки крім захисної функції, капот надає привабливого вигляду. Цікаво, що справжні цінителі транспорту можуть впізнати марку автомобіля просто оцінивши капот. Власники автоіндустрії створюють унікальні концепції для виготовлення цієї деталі. 

Щоб дізнатися ціни на капот для авто, перегляньте потрібну модель на сайті Klik.com.ua або зв’яжіться з нашим менеджером.

Які функції капоту?

Ця деталь захищає автомобіль від пошкоджень та пасажирів під час зіткнення транспортного засобу. Також капот поглинає шум двигуна під час руху і покращує аеродинамічні властивості автомобіля.

Конструкцію можуть виготовляти з сталі, алюмінію, сухого та мокрого карбону та скловолокна.

З чого складається капот автомобіля?

Капот кріпиться до кузова на петлях і містить замок з дистанційним приводом. Петлі можуть розташовуватися спереду і позаду капота. На його форму і конструкцію накладає відбиток компоновка моторного відсіку і особливості конструкції силового агрегату. 

На капотах сучасних автомобілів розташовані розпилювачі для омивання лобового скла. Внутрішня сторона покривається спеціальним матеріалом, який поглинає шум роботи мотора. Для захисту лобового скла встановлюють дефлектор капота. Це пластиковий екран, який ідентичний по формі конструкції. Його функція полягає у захисті поверхні автомобіля.

Як купити капот на сайті Klik.com.ua?

Наші клієнти обирають високу якість за найкращою ціною. У нашому каталозі можна знайти оригінальні деталі для багатьох марок автомобіля. А якщо Ви не в змозі знайти потрібний товар, наш менеджер допоможе Вам у цьому. Ми працюємо заради Вашого комфорту!

Слідуйте за нами на Facebook