Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

колісні арки
Колісні Арки Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

колісні арки

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Що таке автомобільні підкрилки і чи слід їх встановлювати? Ці питання часто задають власники авто у сервісному центрі. Локери – це більш сучасна назва даної деталі. Вона встановлюється для захисту кузова від бруду та механічних пошкоджень. Підкрилки повторюють форму кузова і виготовляються здебільшого з пластику. Деталь встановлюється на всі колеса транспортного засобу. Тому розрізняють передні підкрилки і задні підкрилки, які Ви можете придбати на сайті Klik.com.ua.  

Кріплення відбувається за допомогою спеціальних засувок або саморізів. Але для того, щоб деталь була встановлена надійно, варто довірити таку роботу професіоналам. Важливо також розуміти, що перед установкою локери повинні ретельно очищатись та осушуватись. Це не легко зробити самостійно. 

Варто також звернути на покриття деталі. Воно повинно покриватись спеціальним шаром, який запобігає утворення іржі. Хороший захист арок досить важливий для подальшого збереження фінансів власника авто. 

Локери виконуються точно під марку автомобіля. Варто обирати оригінальну продукцію цього типу, щоб деталь була більш надійною. Тому ми рекомендуємо купити ці деталі в онлайн магазині Klik.com.ua. Ми доставимо локери для Вас в будь-яке місто України. Консультанти сервісу нададуть для клієнта повну інформацію, щодо товару і допоможуть зробити правильний вибір. 

З якого матеріалу виготовляють підкрилки?

Локери можуть бути:

  • Пластикові, які кріпляться за допомогою спеціальних заклепок . Вони більш надійні, але відрізняються за формою в залежності від марки автомобіля. 
  • Рідкі підкрилки захищають деталі від корозії та знижують рівень шуму. Також плюсом є те, що для їх встановлення не потрібно пошкоджувати поверхню автомобіля.  

Де можна купити підкрилки?

Ви завжди зможете купити деталі для свого автомобіля у нашому інтернет-магазині за найкращою ціною. Доступна вартість та висока якість є головною перевагою нашого сервісу. Ми пропонуємо широкий вибір товарів та зручну доставку по всій Україні. Вам не варто перейматися про цілісність товару, оскільки ми забезпечуємо хороше упакування посилки перед відправкою.

Слідуйте за нами на Facebook