Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Болотники
Болтники Для Авто Купити В Україні. Низькі Ціни.

Болотники

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Щоб забезпечити нормальну роботу автомобіля, важливо дбати про його захист. Болотники – це деталь автомобіля, яка запобігає поширення бруду або каміння з-під коліс. Завдяки цьому не страждає кузов транспорту і особи, які знаходяться поруч. Використання цієї деталі є обов'язковим, згідно з правилами експлуатації транспортних засобів.

У нашому інтернет-магазині Klik.com.ua ви можете знайти цю та інші деталі використовуючи каталог товарів. Якщо у Вас виникають запитання, наш консультант допоможе їх вирішити. Зв’яжіться з нами по телефону або за допомогою електронної пошти.

Як зробити правильний вибір?

Передні болотники для авто захищають дно автомобіля. Вони розташовані за передніми колесами. 

Задні болотники для авто важливі для захисту інших автомобілів. Адже бруд та каміння швидко переміщаються з-під коліс авто і  можуть пошкодити лобове скло транспорту, який знаходиться позаду. 

Установка цієї деталі вважається обов'язком для відповідального водія. Також болотники поділяють на універсальні, які адаптовані для усіх видів авто та індивідуальні, які підлаштовані під окрему марку. І це потрібно врахувати при покупці товару.

Крім того, сучасні болотники відрізняються матеріалом виготовлення. 

  • Пластикові або гумові. Найбільш оптимальний варіант. Для виробів з поліуретану характерні високі технічні показники і широкі можливості використання;
  • Гума. Більш дешевий варіант, який володіє меншою надійністю. Але його плюси полягають у достатній гнучкості. В більшості, такі болотники потрібно заміняти після року використання.
  • Пластик. Твердий матеріал, який часто підлягає заміні.

Як купити болотники для авто за найкращою ціною?

Купити бризковики в Україні можна на сайті Klik.com.ua, де представлена велика кількість моделей для різних типів транспортних засобів. Наш інтернет-магазин пропонує болотники за привабливими цінами. Щоб дізнатися більше зв’яжіться з нашим менеджером.

Слідуйте за нами на Facebook