Всі лідери продажів
  • Banner

Категорія

Останні статті

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Пороги автомобіля – це елементи кузова авто, які з’єднують деталі підлоги кузова. Виготовляються вони із металу і призначені для посилення жорсткості та геометрії конструкції. 

Також, пороги захищають боки автомобіля і слугують опорою при посадці пасажирів. Правильно установлений поріг буде надійним та додасть унікальності авто. Деякі автомобілі випускаються вже з встановленими порогами, але існують і моделі, в комплектацію яких не входить ця деталь. 

Тому, щоб купити пороги на авто в Україні, перейдіть на сайт Klik.com.ua. Ми пропонуємо широкий вибір товарів та якісне обслуговування наших клієнтів.

Яке призначення порогів у авто?

Основна функція порогів будь-якого авто - це надання допомоги пасажирам при посадці. Ця деталь слугує сходинкою. При відсутності порогів, покриття кузова може бути пошкоджено під час водіння і при невдалій парковці. Всі ці ситуації можуть стати причиною появи подряпин, які спровокують корозію. Через це зовнішній вигляд автомобіля значно погіршиться. Тому ця деталь виконує захисну функцію також. 

Яким чином кріпляться пороги?

Знімні деталі кріпляться за допомогою спеціальних саморізів. А приварені пороги для авто кріпляться до рами кузова. Щоб замінити цей тип деталі потрібно звернутися до спеціаліста. Також пороги потрібно встановлювати на те місце, де кріпилися старі деталі. Якщо допустити появу зазорів, туди буде проникати пил, вода і бруд.

Якщо у авто встановлені пластикові пороги, то після поломки їх потрібно одразу заміняти на нові. Тому ми радимо обладнати свій транспорт деталями з якісних матеріалів. Металеві пороги є кращим варіантом. Вони більш надійні, довше прослужать і захистять авто краще.

Де купити пороги на авто?

В інтернет-магазині Klik.com.ua ви зможете швидко підібрати пороги для свого авто за вигідною ціною. Їх установка принесе практичну користь та допоможе зекономити Ваші кошти в майбутньому. Якщо у Вас виникають запитання, менеджери сайту нададуть консультацію по телефону, або онлайн. Ми доставляємо товар по всій території України в надійній упаковці, яка захистить запчастини від пошкоджень.

Слідуйте за нами на Facebook