Поки що відсутні

Всі лідери продажів
  • Banner

Спойлери
Купити Спойлер На Авто В Україні. Низькі Ціни.

Спойлери

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Якщо ви бажаєте не просто прикрасити свій улюблений автомобіль, але кардинально змінити його зовнішній вигляд, поліпшивши аеродинамічні властивості, то краще рішення - купити спойлер на авто. Його наявність відразу перетворює авто, роблячи транспортний засіб більш стильним і навіть агресивним, а також покращує аеродинамічні характеристики автомобіля. В каталозі магазину Klik.com.ua представлений великий асортимент товарів, серед якого ви зможете швидко підібрати і купити спойлер на своє авто з урахуванням всіх побажань і смакових пристрастей.

Навіщо потрібен спойлер?

Спойлера для автомобілів розрізняються між собою і матеріалом виготовлення, формою і розмірами. Кожен з них впливає на стійкість автомобіля на дорозі, його керованість, швидкість та інші аеродинамічні характеристики. Правильний підбір спойлера для авто дозволяє:

  • зменшити ймовірність заносу на поворотах;
  • підвищити стійкість автомобіля на дорозі;
  • збільшити безпечність руху.

Якщо ви вирішите купити спойлер на авто, то дуже важливо його правильно вибрати. Інтернет-магазин Klik.com.ua пропонує можливість купити спойлер в Україні з доставкою. Наші фахівці нададуть для Вас найкращу констатацію щодо товарів і допоможуть зробити обрати правильну деталь. Зробіть свій автомобіль більш стильним разом з Нами!

Чим відрізняються спойлери?

При виготовленні спойлерів використовують такі матеріали:

  • склопластик - забезпечує високу міцність деталі і є найбільш поширеним варіантом;
  • ABC-пластик менш якісний, але досить поширений завдяки своїй низькій ціні;
  • силікон досить легкий, достатньо міцний і піддається обробці;
  • карбонові спойлери найлегші, але їх ціна перевищує всі попередні позиції; 

Форма деталі залежить від моделі автомобіля. Існують універсальні моделі і спеціальні, які виготовляються під певний автомобіль. За кольором підібрати аксесуар не складно, оскільки існує велика гамма кольорів або Ви можете покрити деталь самостійно. 

Які переваги установки спойлера?

Головне призначення спойлера - це зміна потоку повітря під час руху. Наявність цієї деталі зменшує силу гальмівного вихору. Завдяки цьому відбувається притиснення задньої осі і збільшується коефіцієнт зчеплення задніх коліс з дорогою. Як результат – покращена керованість автомобілем. Також задній спойлер допомагає знизити витрату палива. Імовірність потрапити в дорожньо-транспортну пригоду знижується, завдяки змінні напрямків потоків повітря. Шляхом аеродинаміки вага авто, під час руху зменшується. 

Ціна спойлера на авто на нашому сайті є найбільш вигідною для клієнтів. Доставка товару доступна по всій Україні. Ми надійно запаковуємо наші посилки, тому Вам не варто перейматися про цілісність товарів.

Слідуйте за нами на Facebook