Поки що відсутні

Всі лідери продажів
  • Banner

Показати 1-12 з 6000 товарів
Активні фільтри

Автоскло володіє підвищеною прозорістю, зносостійкість, міцністю. Ця деталь виконує функцію герметизації, терморегуляції та захист учасників руху.

Сучасні автомобільні вікна оснащені датчиками дощу і світла. Вони практично невидимі і не заважають огляду водія. Замінюють автоскло у випадках його зносу або механічних пошкоджень. 

Де краще купити вікно до автомобіля?

Купити вікно для авто не є проблемою на даний момент. Ви можете знайти цей товар у багатьох магазинах, СТО та майстернях де є великий вибір товарів. Щоб бути впевненими у правильності вибору і його якості, важливо звертати увагу на певні чинники, які допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант. 

В онлайн магазині Klik.com.ua Ви зможете переглянути широкий каталог деталей і купити вікно до авто з швидкою доставкою по всій Україні. Ми відповідаємо за якість своїх товарів та забезпечуємо зручне транспортування.

Які характеристики деталі?

За цільовим призначенням вікна бувають:

  • Лобовими;
  • Бічними;
  • Дверними;
  • Задніми.

В залежності від технічних особливостей поділяють на загартоване вікно і триплекс. 

  • Загартоване автоскло виготовляється за допомогою термічної обробки при високій температурі. Сталініт на автомобіль ставлять в основному з боків або ззаду. Загартоване скло володіє підвищеною стійкістю до механічних впливів та хорошою адаптацією до перепадів температур.
  • Скло триплекс володіють трьохшаровою структурою. Склеюють шари під високим тиском і температурою. В основному встановлюють на місце лобового скла. Перевагами цього типу є висока ударостійкість. При пошкодженнях триплексу осколки не розлітаються в сторони.
  • Існує також теплопоглинальне автомобільне скло або тоноване. Це варіанти покриттям захисту від сонця, УФ-фільтром від відблисків фар та регулювання температурного режиму. 

Від чого залежить ціна на вікно для авто?

Ринок автоскла в Україні пропонує безліч моделей на будь яку цінову категорію. Вартість деталі залежить від багатьох чинників. Професіонали радять перевіряти якість вікна перед покупкою. Щоб виконати це самостійно, варто повернути скло в сторону сонячних променів і подивитися на екран за ним. На темних смугах Ви зможете побачити всі недоліки.

Klik.com.ua це інтернет-магазин, який працює для того, щоб клієнти завжди були задоволені своєю покупкою. Щоб зробити замовлення, потрібно обрати потрібну деталь, ввести свої дані та очікувати посилку у Вашому місті. Доставка дійсна по всій території України.  

Слідуйте за нами на Facebook