Електроавтомобілі
Автор:      06/05/2020 15:55:37     Автомобілі    Немає Коментарі
Jeep Compas

Jeep Compas до недавнього часу можна було придбати в офіціалів виключно автомобілі які були вироблені в Мексиці. Або привезти биток з США того ж виробництва. Тепер автомобілі почали збирати в Італійському місті Мелфі. Автомобілі для європейського ринку отримали мотор 1.3 з китайської гамми моделі. Ціна стартує від 28 750 євро.

В комплекті шість подушок безпеки, система запобігання фронтальному зіткненню, втрати полости руху. По замовчуванню Compass отримав покращену мультимедійну систему UConnect з діагоналями дисплеєв 7, 8,4 дюйма.

Опційно доступна навігація, адаптивний круїз контроль, система моніторингу сліпих зон, автоматичного паркування (паралельного та перпендикулярного).

Всі двигуни європейського Compass відповідають нормам Euro-6D. Бензинові версії в змішаному циклі споживають 5,5-5,7л топлива на 100 км, а дизельна 4,6л. За ці кошти покупці зможуть розраховувати на 130ти сильний турбо мотор 1.3 який працює з шестиступінчатою механічною коробкою передач, і переднім приводом. Не значно дорожче коштує версія з 150 силами, роботизованою коробкою передач з двома сухими щепленнями. Та дизельна версія 1.6 Multijet 2 яка розвиває 120 сил та 320 нютон-метрів. Та єдина повнопривідна реалізація гібрид 190 або 240 сил.

Поділитися цією публікацією:

Залиште відповідь

* Ім'я:
* Електронна пошта: (Не опубліковано)
   Веб-сайт: (URL-адреса сайту сhttp://)
* Коментар:
Тип коду

Слідуйте за нами на Facebook